Close

Meble ogrodowe

Lato coraz bliżej (a przynajmniej chcielibyśmy to sobie wyobrazić). A to oznacza przyjęcia w ogrodzie, gotowanie na dachu, posiłki na świeżym powietrzu … i szalone starania, aby przygotować wszystkie meble ogrodowe. Nie martw się! Zapewniliśmy Ci najnowszą kolekcję mebli ogrodowych, która została wprowadzona na sezon wiosenny. Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne meble ogrodowe i patio, może być trudno ustalić, które materiały i elementy będą warte zakupu. Jaka jest konserwacja? Czy te meble rdzewieją? Przedstawimy dziewięć najlepszych naturalnych materiałów, które uwielbiamy i których używamy do naszych produktów outdoorowych.

1 - Aluminum

Meble ogrodowe

Aluminium jest zdecydowanie najpopularniejszym materiałem do mebli ogrodowych, jaki można znaleźć (nawet wiklina jest zwykle tkana na aluminiowej ramie). Jaki jest powód tego uroku aluminium? Proste. Jest wytrzymały, ale nie jest zbyt ciężki, niezbyt kosztowny, a co najważniejsze – nie rdzewieje. Wszystkie nasze zewnętrzne produkty aluminiowe, są zbudowane z trwałego aluminium, które jest bezpieczne do użytku na zewnątrz i szczotkowane w kolorze srebrnym, aby uzyskać wyższy, bardziej stylowy wygląd. Aluminiowe siedzenia wyglądają absolutnie zachwycająco w rustykalnej przemysłowej przestrzeni na zewnątrz przypominającej starą paryską kawiarnię. Opieka: minimalna. Spryskaj wodą lub łagodną mieszanką mydła, aby usunąć brud. Popraw farbę w razie potrzeby, aby uniknąć utlenienia.

2 - Metale malowane proszkowo

Metale malowane proszkowo używają suchej farby, aby utworzyć ochronne wykończenie do użytku na zewnątrz. Dzięki tej technologii farba nie spływa ani nie ścieka, co pozwala na uzyskanie atrakcyjnej i trwałej powłoki w doskonałym doborze kolorów. Nasze produkty malowane proszkowo są wyjątkowo odporne na korozję, ciepło, uderzenia i ścieranie, dzięki czemu idealnie nadają się do przestrzeni na zewnątrz lub domów ze zwierzętami domowymi i dziećmi.

Opieka: minimalna. Czyść co 6-12 miesięcy (lub w razie potrzeby) łagodnym roztworem mydła i szoruj, spłucz i osusz. Unikaj ściernych ściereczek, które mogłyby uszkodzić lub usunąć powłokę z powierzchni. Nigdy nie używaj amoniaku ani wybielacza do mebli malowanych proszkowo.