Close

Produkujemy kuchnie na wymiar

Classic Meble to stolarstwo meblowe w Kosakowie, specjalizujące się przede wszystkim w produkcji kuchni na wymiar dla Trójmiasta i okolic.

Realizacja - kuchnia na wymiar
Realizacja – kuchnia na wymiar

Dlaczego warto zakupić u Nas kuchnię na wymiar

Decydując się na zakup kuchni mamy do wyboru kilka opcji.

Są to kuchnie modułowe, kuchnie standardowe-typowe bądź wykonowane pod indywidualne zamówienie, czyli te które zamówić można w naszym salonie meblowym.

Wybierając tą ostatnią opcję mamy pewność że będziemy mogli zabudować każde, nawet to najbardziej nietypowe pomieszczenie, wypełnić najmniejsze przestrzenie dzięki czemu nie powstaną nam nieporządane luki, zabudujemy-ukryjemy sprzęty AGD oraz dopasujemy wysokość kuchni, systemy szuflad, wyposażenie szafek do indywidualnych potrzeb klienta.

Zakupując  kuchnię na wymiar w naszym studiu mebli kuchennych będziemy mogli cieszyć się nimi przez wiele lat, dzięki wysokiej jakości użytych materiałów i systemów z dożywotnią gwarancją.

Na co uważać wybierając producenta kuchni na wymiar?

Kiedy już zdecydujemy się na wykonanie kuchni na wymiar, pozostaje wybrać gdzie taką kuchnię zamówimy.

Wybierając naszą stolarnię dostajemy możliwość zobaczenia na jakich materiałach pracujemy, poprzez nasze liczne ekspozycje, możemy zainspirować się najnowszymi trendami w stolarstwie meblowym, mamy bezpieczeństwo udanej transakcji oraz po wykonanym montażu dostajemy gwarancję na wykonaną kuchnię.

Od czego zacząć decydując się na kuchnię na wymiar?

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie, odwiedzenia strony internetowej bądź kontaktu telefonicznego.

Wykwalifikowana kadra odpowie na wszystkie nurtujące pytania, można również skorzystać ze wstępnej wyceny kuchni bądź od razu umówić się z naszym projektantem, który po zrobieniu pomiaru przygotuje indywidualny projekt.

Dla kogo projektujemy nasze kuchnie na wymiar?

Nasi projektanci poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i śledzenie najnowszych trendów są w stanie trafić w gust każdego klienta i stworzyć kuchnię na wymiar nie tylko piękną ale i funkcjonalną.

W jakich stylach projektujemy nasze kuchnie?

Nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Projektujemy kuchnie w każdym stylu-od klasycznych poprzez nowoczesne wnętrza.

Z jakich materiałów korzystamy

Produkujemy nasze meble z wszystkich, dostępnych materiałów na rynku meblowym m.in. drewno, fornir, mdf lakierowany, laminaty.

Jaki rejon obejmuje nasza działalność?

Nasza siedziba znajduje się w Gdyni (Kosakowo), ale nasze kuchnie montujemy w całym Trójmieście i okolicach.

Telefon 58-732-50-39